Pokoje w Szczawnicy

Pokoje

Nowo otwarte, kameralne pokoje "Pod wierzbą" zaprasza do Szczawnicy- stolicy Pienin.

Szczawnica

Noclegi "Pod wierzbą" położone są w centrum Szczawnicy przy ulicy Św. Krzyża. Oferuje najwyższej jakości standard i obsługę, gwarantujące niezwykle komfortowy wypoczynek w jednej z najsłynniejszych miejscowości uzdrowiskowych, jaką jest Szczawnica. Nasze pokoje poza świadczeniem najwyższej jakości usług stanowią dobrą bazę wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych, co szczególnie docenią turyści ceniący sobie aktywny wypoczynek.

Unikalny mikroklimat oraz rozmaite atrakcje, którymi dysponuje Szczawnica i jej okolice powodują, że z wypoczynku w tym miejscu zadowolone będą zarówno osoby ceniące sobie spokój, jak również ceniące sobie aktywne formy spędzania wolnego czasu oraz rodziny z dziećmi. W połączeniu z oferowanym przez nas komfortem pobytu sprawi to, że zechcą Państwo ponownie odwiedzić nasze pokoje gościnne..

Szczawnica pieniny

Naszą wizytówką jest świadczenie najwyższej jakości usług, co zapewnia naszym gościom komfortowy wypoczynek w wyjątkowo atrakcyjnym otoczeniu przyrodniczym, zapewniającym bardzo korzystny wpływ na zdrowotne walory pobytu w Szczawnicy..

pokoje w Szczawnicy

Nowo otwarte, kameralne pokoje "Pod wierzbą" zaprasza do Szczawnicy- stolicy Pienin.

Szybki Kontakt

Szczawnica noclegi "pod wierzbą
ul.Św.Krzyża 11
34-460 Szczawnica

Telefon: 18 262 25 72
E-mail: podwierzba@nrs.pl